Naar het Meldformulier

Starten met een nieuwe melding met het digitale meldformulier.

Inloggen op uw account

Nog geen inloggegevens?

Voor het doen van een melding is een account vereist.

Een account aanmaken

Uitleg

Deelnemende bedrijven

De volgende kweekbedrijven en vertegenwoordigers hebben Plantum gemachtigd om namens hen de verplichte melding voor het gebruik van FSS te administreren:
 

Bedrijf: Website: FSS informatie:
Agrico www.agrico.nl Link naar pagina
Agroplant Holland BV www.agroplant.nl  
Averis Seeds BV www.averis.nl Link naar pagina
B. Mencke www.mencke.nl  
Barenbrug Holland B.V. www.barenbrug.nl  
C. Meijer BV www.meijer-potato.com Link naar pagina
Caithness Potatoes B.V. www.caithnesspotatoes.com  
D. Biemond BV www.dbiemondbv.nl  
Danespo A-S www.danespo.com  
Den Hartigh www.denhartigh-potato.nl  
DSV Zaden Nederland B.V. www.dsv-zaden.nl Link naar pagina
Europlant Aardappel BV www.europlant.biz  
Germicopa SAS www.germicopa.com  
HZPC Holland BV www.hzpc.com Link naar pagina
Innoseeds www.innoseeds.nl  
Jan Wever BV    
KWS Potato www.kws-potato.nl  
Limagrain Nederland www.limagrain.nl  
Maatschap Sattler www.sattlerheftrucks.nl  
Plas Potatoes www.plaspotatoes.nl  
Schaap Holland www.schaapholland.com  
Selectiebedrijf Kooi BV www.selectiebedrijfkooi.com  
Semagri Holland BV www.semagri.nl  
Semundo B.V. www.semundo.nl  
Sloots Solanum www.slootsagri.nl Link naar pagina
STET Holland www.stet.nl  
The Potato Company www.tpc.nl  
Top-Seeds www.top-seeds.com  
Van de Bilt zaden en vlas bv www.vandebiltzadenvlas.com  
Wiersum Plant Breeding www.wiersum-plantbreeding.nl  
WPA-Robertus, zeker & vast www.wpa-robertus.nl  
De uitvoering van de FSS meldplicht  is door de graan- en aardappelkweek bedrijven ondergebracht bij Plantum

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren